Osmio Zero desinfitseerimise komplekt

30,00

/5
0

Bakterite vohamise vältimiseks on soovituslik Osmio Zero filtrivahetuse ajal kogu seade ka desinfitseerida.

 

 

Desinfitseerimise komplekt sisaldab sisaldab 2 tühja quick cange filtrit, 1 tühja taasmineraliseerimisfiltrit ning 4 Miltoni desinfitseerivat tabletti.

Soovitame seadet desinfitseerida iga 6 kuu tagant enne uute filtrite paigaldamist.

Kuidas desinfitseerida Osmio Zero veepuhastusseadet

 1. Ava veekanistri kaas (ja jäta see avatuks), eemalda veekanister ja seejärel tühjenda seade kogu juba filtreeritud veest.
 2. Eemalda hoolikalt kõik 4 filtrit (veekanistri settefilter, söefilter, pöördosmoosi membraan ja taasmineraliseerimise filter).
 3. Sisesta seadmesse desinfitseerimise komplektist 3 tühja filtrit (komplekt ei sisalda settefiltrit).
 4. Täida veekanister 2.5 liitri veega (ära pane rohkem), sisesta see seadmesse, lisa 2 Miltoni tabletti (ära veel kaant sulge!) ja oota 5 minutit, kuni need tabletid lahustavad.
 5. Kui juhtub, et masin hakkab veevahetust nõudma ja kanistri põhjas on endiselt rohkem kui 2cm vett, ava ja sulge kanistri kaas, et veetase langeks vähemalt 2cm peale. Seejärel lase masinast välja 250ml vett.Sulge veekanistri kaas ja oota kuni filtreerimine lõppeb.
 6. Oota 15 – 30 minutit, et desinfitseeriv lahus saaks oma tööd teha.
 7. Ava veekanistri kaas ja tühjenda masinast kogu desinfitseeriv lahus.
 8. Ava veekanistri kaas ja tühjenda masinast kogu desinfitseeriv lahus.
 9. Eemalda veekanister ja loputa hoolikalt. Sisesta veekanistrisse uus settefilter, ent ära teisi desinfitseerimise filtreid veel eemalda. Täida kanister 2.5 liitri veega ja lase see seadmest läbi. Tee seda 4 korda (loputa kogu seadet 4 x 2.5L veega).
 10. Eemalda kõik 3 tühja desinfitseerimise filtrit ja sisesta uued vahetusfiltrid.
 11. Tööta sisse uued vahetusfiltrid nagu sa tegid seadet esimest korda üles sättides. Soovituslik on loputada kogu seade 2 kanistritäie veega.
Video desinfitseerimise protsessist: