Osmio Duo must

239,00

/5
0

Osmio Duo toodab vesinikvett ja -gaasi elektrolüüsi meetodil. Seade kasutab SPE (Solid Polymer Electrolysis) ja PEM (Proton Exchange Membrane) tehnoloogiaid.

Rikasta oma joogivett vesinikuga

Osmio Duo on 400ml veepudel, mis suudab toota nii vesinikvett kui ka vesinikgaasi. Vesinik on üks puhtaimaid ja lihtsamaid looduses esinevaid antioksüdante ja see on olnud osa meie biokeemiast juba elu algusaegadest saati.

Su keha on mahult ligikaudu 62% vesinik.

Ja kui sa loeksid kokku kõik molekulid oma kehas, siis 99% nendest oleks vesiniku molekulid.

Vesinik meie kogu universumi atoomiline „tüvirakk“. Kogu mateeria, maailm ja ka meie ise, on loodud vesinikust.

Vesinik on ühtlasi üks puhtaimaid ja lihtsamaid looduses esinevaid antioksüdante ja see on olnud osa meie biokeemiast juba elu algusaegadest saati.

Meie keha toodab vesinikku naturaalsel teel läbi bakterite töö seedetraktis, kuid paljud meist ei tooda seda piisavalt.

Osmio Duo rikastadab sinu vett miljonite väikeste molekulaarse vesiniku nanomullikestega kasutades uusimat Proton Exchange Membrane (PEM) tehnoloogiat ja ka juhtuvat meetodit polümeerelektrolüüsi (SPE) tehnoloogias. Molekulaarse vesinikku saab toota ka läbi keemilise reaktsiooni elementaalse magneesiumiga, kuid selline meetod on kallim ja tihtipeale sisaldavad säärased tooted ebavajalikke kõrvalaineid. Ühtlasi ei omasta inimorganism mitte kunagi naturaalselt magneesiumit tema elementaalses vormis ja sellel võivad olla ebasoodsad kõrvalnähud.

Vesinikvee joomine toetab sinu tervist

Terves keha üks olulisi võimeid on vabaneda vabadest radikaalidest. Vabad radikaalid on ühendid, mis kahjustavad rakke, avaldades neile oksüdatiivset stressi ja selle stressi tulemusena need rakud vähehaaval hävinevad. Vabad radikaalid ei hävita ainult rakke—neid on seostatud ka vananemisprotsessi kiirendamisega.

Õnneks suudavad antioksüdandid seda protsessi peatada, tuvastades organismis antud ühendid ja pärssides nende kahjustavat toimet.

Vesiniku molekulid on väga tõhusad antioksüdandid, mis aitavad kaitsta keha vabade radikaalide eest. Osmio Duoga rikastatud vesi aitab sinu kehal vabaneda vabadest radikaalidest ja seeläbi edendab sinu tervist.

Osmio Duo toodab ka vesinikgaasi

Lisaks vesinikveele suudab Osmio Duo toota ka vesinikgaasi ja koostöös vesinikuga rikastatud veele, on vesiniku hingamisel hulga tervist edendavaid omadusi.

Omadused

Värv

Must, Roosa

Mudel

Osmio Duo Hydrogen Water Bottle 400ml HD400ML

Bränd

Osmio

Spetsifikatsioonid

SPE (PEM) kahekambrilise elektrolüüsi tehnoloogia
Materjal: Kvaliteetne läbipaistev borosilikaatklaas, millel on õhustatud kork ja alus. Kvaliteetsed plaatina- ja titaanelektroodplaadid. Kõik muud osad on plastikust (puudub veekontakt).
Ninakanüül on PVC meditsiinilise klassi BPA-vaba.
ORP väärtus: -300 kuni -750
H2 kontsentratsioon: 1100 kuni 2000 ppb (1,1 kuni 2,0 ppm) 7-minutilise tsükliga.
Aku: 8v / 1A liitium-ioon laetav (aku saab vahetada volitatud Osmio tehnikute poolt)
Töötemperatuur: 1-75C (33-175F)
Veemahutavus: 410ML klaasist pealmine
Toote suurus: 230 * 67mm

Hooldamine

Puhastage sidrunhappega iga 4–6 nädala tagant. Lisateavet leiate kasutusjuhendist. Pange tähele, et pudeli põhjast tuleb vett, see peaks seda tegema. Põhjuste saamiseks vaadake pildikarusselli skeemi. Pudel peab alati olema tasasel pinnal, nii et õhutusnupud oleksid alla surutud.

Küsimused

Kui kaua kestab vesinikuga rikastatud vesi?
Pärast seda, kui te olete pudelis oleva vee vesinikuga rikastanud, on pudelis oleva vesiniku eluiga 2 tundi. Seetõttu soovitame vett tarbida nii kiirelt kui võimalik ja toota ainult nii palju, kui jõuate sel ajal juua.

Kas see toodab aluselist vett?
Kuigi vee joomisel muudab soolhape joodava vee happelisust, olenemata joodava vee pH-st, siis elektrolüüsi meetodil toodetakse tõepoolest ka aluselist vett. Sellele vaatamata, mistahes pH tasemega vett sa jood, siis selle happelisus muutub nii-kui-nii kohe kui see kehasse siseneb. Aluseline vesi ei suuda muuta sinu keha aluseliseks.

Kas seda saab kasutada ka gaseeritud veega?
Me ei soovita kasutada gaseeritud vett. Kuna selles on kõrge CO2 kontsentratsioon, siis see tähendab, et vesiniku jaoks ei ole piisavalt ruumi ja moodustunud vesinik pääseb seejärel mullide pideva liikumise tõttu gaseeritud veest väga kiiresti välja.

Komplekt

  • Pudelikork
  • Klaaspudel
  • Vesiniku generaatori kate
  • Kummist kate
  • Vesiniku generaatori alus
  • Vesiniku generaatori jäätmete kork
  • USB-toitejuhe Inglismaa pistikuga
  • Veepudeli adapterid
  • Varutihendid
  • Ninakanüül vesinikgaasi jaoks